Boka och biljetter via Hitta Nynäshamn

Låt folk boka direkt där de hittar er

Biljetter till ett evenemang, en tid till en kurs, en båt för en dag. Besökaren hittar er på Hitta Nynäshamn och bokar på samma ställe, utan att leta vidare.

Tre sätt att ta emot bokningar

Biljetter

Till konserter, föreläsningar, marknader med entré och allt annat med ett datum. Besökaren betalar hos oss och får biljetten på mejl.

Tider och platser

Kurser, prova-på, guidningar. Ni sätter antal platser och tider, vi tar emot bokningarna.

Ert eget bokningssystem

Har ni redan ett system kopplar vi det till er sida, så besökaren bokar hos er direkt från Hitta Nynäshamn.

Så går det till

1. Berätta. Vad ni säljer, ungefär hur många platser, och om ni redan har ett system.
2. Vi sätter upp det. Tillsammans med er. Hur det ser ut beror på svaren.
3. Folk bokar. Ni får bokningarna, vi sköter betalningen och redovisar till er varje månad.

Upplägget och vad det kostar tas fram per verksamhet. Vi återkommer med ett upplägg som passar er.

Kommer snart

Presentkort på Hitta Nynäshamn

Vi vill göra det möjligt att sälja presentkort till er verksamhet via Hitta Nynäshamn. Är det något för er? Anmäl intresse, så hör vi av oss när det finns.

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev!

Få tips om guldkornen i Nynäshamn – lokala företag, evenemang, aktiviteter och upplevelser som gör vardagen lite roligare. 

Anmälnings formulär till nyhetsbrev
Länka till Hitta Nynäshamn
Integritetsinformation

Den här webbplatsen använder cookies för att ge dig bästa möjliga upplevelse. Information lagras i din webbläsare och används för att känna igen dig när du återvänder samt hjälpa oss förstå vilka delar av sajten du finner mest intressanta.